top of page
mw-112.jpg

O mnie

Nazywam się Marta Górna-Wiszniewska, jestem założycielką Neuropracowni . Pomagam odzyskiwać kontakt z własnym ciałem, uwalniać napięcia, stres, zmniejszać ból, odkrywać potencjał i nowe możliwości.

 

Wspieram osoby mierzące się z trudnościami emocjonalnymi, dolegliwościami psychosomatycznymi, stresem. Pracuję z artystami szukającymi sposobów na zwiększanie świadomości ciała, sposobów ożywiania kreatywności, bądź chcących pokonać impas. Organizuje warsztaty dla firm w nurcie wellbeing. Pomagam wszystkim, którzy chcą skorzystać z takiej formy pracy.

Pracuję grupowo - prowadząc lekcje i warsztaty Metodą Feldenkraisa® (delikatne „ćwiczenia” ruchowe dla każdego). Wspieram również podczas indywidualnych sesji świadomej pracy z ciałem (spotkania oparte na delikatnym dotyku). Jestem praktykiem. Wszystko to co oferuje jest efektem mojego głębokiego doświadczenia. Moja praca poddawana jest superwizji.

Jestem nauczycielką metody Feldenkraisa w trakcie 4-roku szkolenia w Instytucie Feldenkraisa w Wiedniu. Należę do Austriackiego Stowarzyszenia Metody Feldenkraisa. Szkolę się również z psychofizycznej metody pracy z traumą Somatic Expieriencing wg. Petera Levine’a akredytowanej przez European Association for Somatic Experiencing (EASE). Mam za sobą wieloletnią eksplorację różnych form tańca, ruchu i metod świadomej pracy z ciałem. Z wykształcenia jestem również germanistką i teoretyczką tańca, Absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Muzycznego. Byłam związana z promocją i organizacją sceny tańca współczesnego w Warszawie.  Jestem Członkinią Polskiego Forum Choreologicznego.

Nauczyciele metody Feldenkraisa, którzy zostawili i wciąż zostawiają największy ślad w moim rozwoju w Metodzie Feldenkraisa to: Jacek Paszkowski, Donna Ray, Mara Fusero, Christoph Habegger, Alan Questel, Thomas Farnbacher, Scott Clark, Sascha Krausneker, Joy Ackwonu, Kathryn Humme-Cook, Heide Jung.

 

Prywatnie jestem żoną i mamą . Mieszkam na warszawskiej Ochocie. Poza metodą Feldenkraisa moją wielką, życiową pasją pozostaje taniec. Jestem osobą wysoko wrażliwą.

bottom of page